Zapraszam na Kleszczewską Szybką Piątkę!

Na ten dzień czekałem długo. Można powiedzieć, że od 2014 roku. Wtedy organizowałem zawody biegowe Kleszczewska Terenowa Piątka, po tym jak biurokracja mnie przerosła i musiałem zrezygnować z Szybkiej Piątki.

Teraz jednak w 2017 roku wszystko jest na dobrej drodze by Kleszczewska Szybka Piątka została reaktywowana. Nie znaczy to, że taką mam nadzieję. Oznacza to, że wszystkie formalności są załatwione i nic tym razem urzędnikom wszelakim nie powinno przeszkadzać. Niestety każdy kto organizował bieg uliczny wie, że z rożnych przyczyn oficjalnie zgoda na zajęcie pasa drogowego przychodzi nawet na jeden dzień przed imprezą.

Jednak ja się nie boję, że coś będzie nie tak. Przy pomocy specjalisty od projektów osiągnę swój cel :)

Po tym wstępie pragnę zaprosić wszystkich miłośników biegania na Kleszczewską Szybką Piątkę, która odbędzie się 30 września w Kleszczewie. Jak sama nazwa wskazuje bieg zostanie rozegrany na dystansie 5 km, z płaską trasą co ułatwi uzyskaniu dobrych wyników. 

Oprócz biegu głównego odbędą się także BIEGI DZIECI. Ścigać się one będą na stadionie lekkoatletycznym w sześciu kategoriach wiekowych. Oprócz wyścigów na bieżni zostanie dla nich przygotowana specjalna strefa dziecka, gdzie będą mogły resztę energii spożytkować na zabawie. 

               

Strona internetowa biegu: www.kleszczewobiega.blogspot.com

Zapraszam do Kleszczewa!

Comments are closed.