Trening z KGB GRZMOT

Lubię poznawać nowe miejsca, gdzie można biegać. Ścieżki i drogi pokonywane podczas codziennych treningów, choć bardzo ładne, niestety nudzą się. Dlatego też zaproszenie, by wykonać trening w innym terenie, musiałem przyjąć.

W niedzielę 25 października wybrałem się na trening do pod poznańskich Komornik. Zostałem zaproszony przez tamtejszą Grupę Biegową GRZMOT. Jak wspomniałem wyżej, lubię poznawać nowe miejsca. Także poznawanie nowych ludzi i rozmowa z nimi jest równie interesująca. Niestety z różnych przyczyn z For Run Teamu w Komornikach pojawili się tylko Paulina, Ksawery i ja :)

Punktualnie o 9:00 na parkingu przy TESCO w Komornikach zgromadziła się ok. 20 osobowa grupa biegaczy. Frekwencja rewelacja! Po przywitaniu się i zrobieniu zdjęć zaczęliśmy bieg. Ponieważ jak to z tak licznymi grupami bywa, poziom zaawansowania był różny. Byli tacy którzy rwali mocno do przodu, byli obstawiający środek, a także tył stawki. Oczywiście dla mnie to nie problem biec szybko lub wolno, ważne że w grupie ;) Kilometry powoli mijały, a wszyscy biegacze rozmawiali o tym gdzie biegli, lub też gdzie zamierzają startować. Oczywiście również brałem udział w tych rozmowach. Było widać po uczestnikach, że niedzielne poranne treningi są dla nich okazją do miłego spędzenia czasu.

WP_20151025_09_49_30_Pro

Tereny jakie mają w Komornikach do dyspozycji są bardzo fajne. Leśnie ścieżki i towarzyszące im jezioro to komfort, którego może pozazdrościć wielu biegaczy, do których ja również się zaliczam. Choć było bardzo miło, miałem ograniczony czas jaki mogłem poświęcić na wspólny trening. Jednak zgodnie z wszystkimi uczestnikami uzgodniliśmy, że wspólne bieganie trzeba będzie powtórzyć. Być może, następnym razem to For Run Team zaprosi KGB GRZMOT na trening by pokazać jego ulubione miejsce treningów, czyli Dziewiczą Górę.

Trening ten był dla mnie spokojnym ok. 13 km rozbieganiem w tempie ok. 5:30/km. Po południu czekał mnie jednak jeszcze jeden trening, ten właściwy, w którym zaplanowane miałem 12 km w tempie 4:00/km. Udało się i go zrealizować ;)

Za zaproszenie i wspólny trening bardzo dziękuję! ;)

Więcej zdjęć z treningu TUTAJ.

Więcej informacji o KGB GRZMOT na www.kgbgrzmot.pl lub Facebook 

Comments are closed.